В Охтирці відзначили працівників екстреної медичної допомоги

Суспільство 19:35, 25.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Напередодні професійного свята – Дня екстреної медичної допомоги, який відзначається 27 травня, міський голова Павло КУЗЬМЕНКО нагородив Грамотами працівників Охтирської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги КНП Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

За вагомий особистий внесок у порятунок людських життів нагородою відзначені:

▪️ТОКАРЄВ Ігор Олександрович – парамедик;
▪️ШАПОШНИК Роман Вікторович – екстрений медичний технік;
▪️ЛІПСЬКИЙ Ігор Миколайович – екстрений медичний технік;
▪️ГОМАЗ Віктор Васильович – екстрений медичний технік;
▪️СКЛЯР Віталій Миколайович – екстрений медичний технік.

Дякуємо всьому колективну Охтирської “екстренки” за відданість справі та цілодобову готовність прийти на допомогу! Громада пишається своїми героями!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору