В Охтирці триває видача обігрівачів

 Поділитися

Поділитися в

Охтирський Молодіжний Центр в партерстві з гуманітарною організацією “Людина в біді” продовжує видачу електричних обігрівачів для тих, хто ще не отримав. Наразі видано понад 1300 штук.

Отримати обігрівачі можна протягом 17-20 січня з 10:00 до 14:00 год у приміщенні Охтирського молодіжного центру вул. Чкалова 9 (ТРЦ “Матриця”)
В порядку живої черги.

Отримати їх можуть:
  • Люди з інвалідністю (при собі мати паспорт і посвідчення про інвалідність). Якщо людина не може прийти, можна щоб допогли і отримали родичі чи сусіди.
  • Люди, які відключенні від опалення (при собі мати паспорт з пропискою, або документи на житло)
Телефон для довідок +380936328900

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору