В Охтирці провели черговий майстер–клас рамках проєкту «Фабрика добра та відпочинку»

 Поділитися

Поділитися в

В Охтирській центральній публічній бібліотеці відбувся майстер–клас в межах клубу «Майстерня креативних ідей»

Цього разу творили разом з викладачем Охтирської ДХШ ім. Т.Г. Шевченка Наталією Мартиненко. На акварельному папері гуашшю вони малювали магнолію.

Захід відбувся в рамках проєкту «Фабрика добра та відпочинку», який реалізується за підтримки Товариства Червоного Хреста України програми BRAVO.

Запрошують усіх охочих відвідати дитячий майстер–клас 21.03.2023 року о 14.00 годині у приміщенні Охтирської центральної бібліотеки за адресою: вул. Київська, 2. Викладач Охтирської ДХШ Терещенко Я.Г.

Телефон для запису 066-88-99-587.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору