В Охтирці попрощалися із захисником Сергієм Багном
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні місто простилося з захисником Сергієм Багно. На жаль, він повернувся на щиті, але нескореним і непереможним.
Попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, побратими, представники влади, духовенство та жителі громади, які віддали шану й схилили голови за найвищу жертву нашого земляка в ім’я Батьківщини та кожного з нас.
Він не встиг створити сім’ю, не встиг побудувати будинок, не встиг ще багато… Сергію назавжди 24.
Поховали земляка-Героя з усіма почестями під залпи почесної варти та Державний Гімн України.
Сергій служив у самохідній артилерійській батареї. 2 червня отримав поранення під час обстрілу російськими військовими поблизу н.п. Катеринівка Покровського району Донецької області. Йому було надано першу медичну допомогу, потім його евакуювали, але у лікарні від отриманих поранень він помер.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.



