В Охтирці попрощалися із захисником Сергієм Багном

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні місто простилося з захисником Сергієм Багно. На жаль, він повернувся на щиті, але нескореним і непереможним.

Попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, побратими, представники влади, духовенство та жителі громади, які віддали шану й схилили голови за найвищу жертву нашого земляка в ім’я Батьківщини та кожного з нас.

Він не встиг створити сім’ю, не встиг побудувати будинок, не встиг ще багато… Сергію назавжди 24.

Поховали земляка-Героя з усіма почестями під залпи почесної варти та Державний Гімн України.

Сергій служив у самохідній артилерійській батареї. 2 червня отримав поранення під час обстрілу російськими військовими поблизу н.п. Катеринівка Покровського району Донецької області. Йому було надано першу медичну допомогу, потім його евакуювали, але у лікарні від отриманих поранень він помер.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору