В Охтирці офіційно відкрито безкоштовну IT-SCHOOL
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора в Охтирці на базі укриття ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Б.Д. Антоненка-Давидовича відкрили не просто школу, а можливість учням отримати додаткові знання, які безумовно допоможуть реалізувати випускникам свій потенціал у майбутньому.
Міський голова Павло Кузьменко подякував всім нашим партнерам, які долучилися до цього важливого проєкту і зазначив, що це лише початок, такі безкоштовні школи мають з’явитися в кожній ЗОШ. Окремо Павло Петрович подякував генеральному директору Товариству Червоного Хреста в Україні Доценку Максиму Ігоровичу та всій його команді, Охтирській міській організації товариства Червоного Хреста за придбані ноутбуки для навчання та тренерам, які не пошкодували свого часу, проявили свою соціально-відповідальну позицію і проявили ініціативу безкоштовно навчати дітей.
Міський голова закликав міжнародних партнерів та всіх небайдужих долучатися до подальшої реалізації таких проєктів у нашій громаді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.