Україна повернула додому 100 військовополонених: серед них житель Охтирщини
Поділитися в
Копіювати посилання
Додому повертаються 80 захисників та 20 захисниць. Серед них є дев’ятеро офіцерів, решта — представники рядового та сержантського складу.
Звільнені захисники та захисниці брали участь у боях на Херсонському, Харківському, Донецькому, Київському, Запорізькому та Сумському напрямках. Зокрема, вони обороняли Маріуполь, Бахмут і Гостомель, а також Чонгар, острів Зміїний, ЗАЕС та ЧАЕС.
У штабі зазначили, що майже половина звільнених мають важкі пораненні, хвороби або зазнали катувань. Наймолодшому з визволених — 19 років.
Серед звільнених з полону – три жителі Сумської області: Олександр Винда з міста Глухів, Володимир Гашута – з с. Білка (Тростянецька громада) Охтирського району та Олександр Ярмак – з с. Андріяшівка Роменського району.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.