Україна повернула додому 100 військовополонених: серед них житель Охтирщини

Війна, Суспільство 08:21, 11.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Україна повернула з полону ще 100 захисників та захисниць, зокрема оборонців Сумщини, Маріуполя, «Азовсталі» та Гостомеля.
Про це повідомили керівник Офісу президента Андрій Єрмак та Координаційний штаб із поводження з військовополоненими.

Додому повертаються 80 захисників та 20 захисниць. Серед них є дев’ятеро офіцерів, решта — представники рядового та сержантського складу.

Звільнені захисники та захисниці брали участь у боях на Херсонському, Харківському, Донецькому, Київському, Запорізькому та Сумському напрямках. Зокрема, вони обороняли Маріуполь, Бахмут і Гостомель, а також Чонгар, острів Зміїний, ЗАЕС та ЧАЕС.

У штабі зазначили, що майже половина звільнених мають важкі пораненні, хвороби або зазнали катувань. Наймолодшому з визволених — 19 років.

Серед звільнених з полону – три жителі Сумської області: Олександр Винда з міста Глухів, Володимир Гашута – з с. Білка (Тростянецька громада) Охтирського району та Олександр Ярмак – з с. Андріяшівка Роменського району.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору