У День сім’ї з Охтирського пологового виписали маленького Макара

Суспільство 20:16, 15.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

День сім’ї для родини Риженків із Тростянця тепер став особливим святом у календарі. Саме сьогодні в акушерсько-гінекологічному відділенні Охтирської лікарні відбулася щемлива та радісна подія – виписка новонародженого Макара.

Батьки малюка, Крістіна та Денис, мешкають у сусідньому Тростянці. Проте для найвідповідальнішого моменту в житті – народження синочка – вони без вагань обрали саме Охтирську лікарню. Довіра до охтирських медиків виправдала себе на всі сто відсотків: пологи пройшли успішно, а молода матуся та немовля почуваються чудово.

Зустрічати маленького Макара приїхала група підтримки, серед яких найочікуванішою гостею була бабуся Галина. Для неї поява хлопчика на світ стала особливим подарунком, адже Макарчик – її п’ятий, ювілейний онук! Щаслива бабуся не стримувала емоцій, приймаючи привітання від медичного персоналу.

Охтирські медики тепло привітали родину Риженків, побажали малюку міцного здоров’я під мирним українським небом, а батькам – терпіння, злагоди та безмежного сімейного щастя.

Маленький тростянчанин Макар щойно вирушив додому, де на нього чекає велика, дружня та любляча родина. Рости здоровим, малюк!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору