Рік тому росіяни скинули дві авіабомби на Охтирську ТЕЦ: Сумщина вшановує жертв

 Поділитися

Поділитися в

Рівно рік тому, 3 березня 2022 року, під час боїв за Охтирку росіяни скинули дві авіабомби на Охтирську ТЕЦ.

Рівно рік тому цими бомбами було підступно вбито п’ять працівників чергової зміни Охтирської ТЕЦ. Наймолодшому з них не було й 35 років. Усе життя попереду. Можна було би щасливо жити, з родиною, дітьми, мати внуків. Але підступний ворог вирішив інакше.

Сьогодні в Охтирці вшанували пам’ять жертв російської агресії. 5 безвинних жертв − 5 воїнів світла, які не з власної волі, але поповнили ряди небесного воїнства, що охороняє і нашу державу, і кожного українця.

“Важко було знайти слова, щоб хоч якось утішити рідних. Але ми точно знаємо, що сказати тим, хто вчинив цей злочин, – зазначила заступник голови Сумської ОВА Олена Бойко. – Ми ніколи не забудемо і не пробачимо жодного злочину росіянам. І під час перемоги, нашої перемоги, яка буде вже скоро, ми обов’язково згадаємо їм усе, що вони накоїли для нашої держави, для нашого міста і для кожної родини”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору