Правоохоронці Охтирщини повернули додому безвісти зниклого непонолітнього

Суспільство 10:11, 22.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Майже дві доби тривали пошукові заходи по встановленню місц знаходження безвісти зниклого неповнолітнього, і вже сьогодні зранку правоохоронці повернули його матері.  

До відділу поліцейської діяльності №1 (с. Велика Писарівка) Охтирського районного відділу надійшло повідомлення про те, що напередодні 17-річний місцевий мешканець разом зі своїм повнолітнім товаришем поїхали до сусіднього міста та зникли безвісти, а мобільні телефони вимкнули. 

На розшук неповнолітнього було направлено весь особовий склад підрозділу. Орієнтування з описом зовнішності зниклого було розіслано до всіх підрозділів поліції.  

Під час відпрацювання місць можливого перебування хлопця було встановлено, що останній перебуває в місті Харків. До вказаного міста негайно було направлено групу працівників Охтирського районного відділу поліції для пошуку безвісти зниклого. 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору