Посварилася з чоловіком і була у знайомої: поліція знайшла безвісти зниклу охтирчанку
Поділитися в
Копіювати посилання
Днями до чергової частини Охтирського районного відділу поліції надійшло повідомлення від 27–річного мешканця м. Охтирка про те, що його дружина два дні тому у вечірній час пішла з дому та до цього часу не повернулася. На зв’язок виходити перестала.
Поліцейські встановили, що востаннє жінку бачили у вечірній час 26 травня на одній з вулиць міста. На місце події було негайно направлено слідчо-оперативну групу, орієнтовано весь особовий склад підрозділу, а також розпочато пошукові заходи для встановлення місцезнаходження зниклої.
Повідомлення про зникнення жінки та орієнтування з її описом було направлено всім нарядам, що працювали в місті та на прилеглій території, а також розміщено у соцмережах для залучення громадськості.
Злагоджена робота дала позитивний результат, жінки було знайдено. Як виявилося, остання напередодні посварилася з чоловіком та весь цей час перебувала у своєї знайомої, не бажаючи повідомляти рідним своє місце перебування.
Протиправних дій відносно жінки вчинено не було, її життю та здоровʼю нічого не загрожує.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.