Полон – це пекло: охтирчани вийшли на чергову акцію

Війна, Суспільство 16:34, 27.07.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні в Охтирці відбулася щосуботня акція підтримки українських військовополонених.

Серед учасників Всеукраїнської акції – рідні військових полонених, безвісти зниклих. Ці люди які долають біль, тривогу та відчай від невідомості про долю своїх близьких, що потрапили в полон, та продовжують боротися за їхнє життя. Також традиційно на площу Успенську прийшли небайдужі.

Люди тримали плакати з написами, як крик душі: “Врятуйте полонених! Вони повинні жити”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору