Полон – це пекло: охтирчани вийшли на чергову акцію
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні в Охтирці відбулася щосуботня акція підтримки українських військовополонених.
Серед учасників Всеукраїнської акції – рідні військових полонених, безвісти зниклих. Ці люди які долають біль, тривогу та відчай від невідомості про долю своїх близьких, що потрапили в полон, та продовжують боротися за їхнє життя. Також традиційно на площу Успенську прийшли небайдужі.
Люди тримали плакати з написами, як крик душі: “Врятуйте полонених! Вони повинні жити”.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.







