На Сумщині привітали військових із Днем українського добровольця
Поділитися в
Копіювати посилання
Із Днем українського добровольця учасників добровольчих формувань привітав т.в.о. голови обласної військової адміністрації Тарас Савченко. Про це інформує Сумська ОВА.
З міркувань безпеки запросили невелику кількість учасників добровольчих формувань. Щоби зібрати усіх, не вистачить, залів та стадіонів області, адже за дев’ять років добровільно боронити рідну землю пішли тисячі наших земляків!
З початку повномасштабного вторгнення жителі Сумщини показали надзвичайний приклад самовідданості та мужності! Люди брали до рук зброю, щоби зупинити окупантів і зупинили.
«Зараз наші добровольці стоять на захисті кордонів і б’ють ворога у найгарячіших точках держави! Дякую за службу, мужність та вмотивованість! Добровольці – міць і опора України! Героям Слава!», – прокоментував Тарас Савченко.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


