ЦНАП, спортшколу та районну лікарню Охтирки відвідали представники фонду «Партнерство за сильну Україну»
Поділитися в
Копіювати посилання
В Охтирську громаду знову завітали представники Фонду «Партнерство за сильну Україну».
Вони відвідали Центр надання адміністративних послуг, Охтирську дитячо-юнацьку спортивну школу та Охтирську Центральну районну лікарню, щоб перевірити стан виконання робіт та цільове використання будівельного обладнання, яке напередодні було передано комунальним закладам.
Координаторка даного проєкту, депутатка Охтирської міської ради Людмила Бейзим озвучила додаткові потреби для міста. Зокрема, необхідність ремонту укриттів у деяких навчальних закладах міста, які з об’єктивних причин не змогли підготувати і допомога благодійників збільшить кількість учнів та якість освітнього процесу!
Було оглянуто наявні варіанти вирішення даної проблеми та запропоновано представниками Фонду нових.
«Тож сподіваємося і на подальшу співпрацю з Фондом “Партнерство за сильну Україну”. Висловлюємо щиру подяку всім, хто підтримує прагнення громади створити безпечне перебування в місті-герої Охтирка!
Разом станемо значно сильнішими та зможемо набагато більше», – наголосив міський голова Павло Кузьменко.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.