Червоний Хрест допоміг Охтирці покращити стан теплозбереження в місті
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора в Охтирку завітала делегація International Committee of the Red Cross на чолі з Максимом ЗАБАЛУЄФИМ (голова місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста у Сумській, Полтавській і Харківській областях).
Цього разу міжнародні партнери привезли 1 145 рулонів мінеральної вати, призначеної для ізоляції мережі трубопроводів.
Це серйозна, практична та потрібна допомога, яка вирішить багаторічну (здавалося – вічну!) проблему «голих» труб і значно покращить енергоефективність.
“Щиро дякуємо Міжнародному Комітету Червоного Хреста за цей візит і за всі проекти, які реалізовуються в Охтирській громаді! Це складна, але потрібна робота – відроджувати місто після руйнацій. Спільно з такими надійними друзями ми точно зможемо не просто відбудувати Охтирку, але й досягти високого рівня розвитку. Під час війни, попри все!”, наголошують в Охтирській міськраді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.