Охтирська громада повинна стати максимально безпечною: місто відвідали представниками Фонду «Партнерство за сильну Україну»
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 3 серпня, Павло Кузьменко зустрівся із представниками Фонду «Партнерство за сильну Україну» і обговорив з експертом з питань безпеки громад Астрітом Істрефі питання поточної безпекової ситуації, проаналізували виклики та пріоритети, існуючі ресурси та можливості для ефективного вирішення проблем, які виникли в результаті збройної агресії. Про це інформує Охтирська міська рада.
Представники Фонду обговорили потенційні напрямки підтримки з представниками місцевої влади та правоохоронних органів. Акцент – на облаштуванні укриттів, на технічному оснащенні для підтримки правопорядку на місцях, облаштуванні закладів освіти та громадських місць камерами відеоспостереження, заходах для безпеки громадян у критичних ситуаціях та боротьбі з криміналом.
Очікується, що результатом такої співпраці стане отримання Охтирською громадою вищої стійкості до нестабільності в умовах конфлікту та готовності до поступового врегулювання поточної безпекової ситуації.
Міський голова подякував закордонній делегації за готовність розширювати горизонти співпраці задля розв’язання нагальних питань. Слід відзначити, що Фонд «Партнерство за сильну Україну» вже реалізував в Охтирській громаді добру справу – надав школі №3 необхідні речі для комфортного та безпечного перебування дітей, батьків та працівників закладу в укритті.
Зазначимо, фонд «Партнерство за сильну Україну» працює за ініціативи та підтримки Уряду Британії, а також за участі 5 країн – США, Фінляндії, Канади, Швейцарії та Швеції.
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України є ключовим органом центральної влади, що забезпечує синергію у впровадженні державних політик та імплементації проектів Фонду «Партнерство за сильну Україну».
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.