Охтирка отримала ще один генератор від меценатів

Допомога, ЖКГ 07:58, 20.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Днями Охтирська громада отримала потужний генератор. Про це повідомили в Охтирській міськраді.

Генератор потужністю 25 кВт вже передано педіатричному відділенню Охтирської лікарні що дозволить у цей форс-мажорний час забезпечити електроенергією важливий об’єкт критичної інфраструктури міста.

“Ми щиро вдячні за цю актуальну підтримку волонтерів Благодійний фонд «Фортечний» та міжнародній організації Electriciens sans frontières («Електрики без кордонів»)”, – зазначили в міськраді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору