Охтирчан інформують про відключення води
ЖКГ 22:00, 19.04.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
ТОВ “Водоторгприлад” повідомляє, що з 19 по 20 квітня буде відсутнє централізоване водопостачання у трьох будинках.
Відключення за наступними адресами:
вул. Перемоги 4, 6, 8
Ведуться ремонтні роботи.
Просимо вибачення за тимчасові незручності
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.