В Охтирці презентували книгу «Вірші під тривогу. Охтирка 2022–2025»

Культура 12:22, 16.04.2026
 Поділитися

Поділитися в

Продовжуючи цикл #Книги_про_війну в Охтирській бібліотеці презентували нову збірку «Вірші під тривогу. Охтирка 2022–2025», яка також вшановує мужність і героїзм наших захисників.

Ця книга містить поезію 23 авторів, учасників клубу любителів мистецтв «Сокіл», які художньо осмислюють війну та драматичні події в Охтирці.

Вірші передають переживання, трагедії й надії людей, які зіткнулись з реаліями воєнного часу.

Обкладинка, виконана у контрасті чорного і червоного, символізує боротьбу світла і темряви, а червоне серце – те, що попри все продовжує відчувати, любити і вірити.

“Ця книга – про нас. Про те, що ми проживаємо і що залишиться в пам’яті. Для тих, хто відчуває. Для тих, хто пам’ятає. Для тих, хто живе”, – йдеться у повідомленні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору