В Охтирці презентували книгу «Вірші під тривогу. Охтирка 2022–2025»
Поділитися в
Копіювати посилання
Продовжуючи цикл #Книги_про_війну в Охтирській бібліотеці презентували нову збірку «Вірші під тривогу. Охтирка 2022–2025», яка також вшановує мужність і героїзм наших захисників.
Ця книга містить поезію 23 авторів, учасників клубу любителів мистецтв «Сокіл», які художньо осмислюють війну та драматичні події в Охтирці.
Вірші передають переживання, трагедії й надії людей, які зіткнулись з реаліями воєнного часу.
Обкладинка, виконана у контрасті чорного і червоного, символізує боротьбу світла і темряви, а червоне серце – те, що попри все продовжує відчувати, любити і вірити.
“Ця книга – про нас. Про те, що ми проживаємо і що залишиться в пам’яті. Для тих, хто відчуває. Для тих, хто пам’ятає. Для тих, хто живе”, – йдеться у повідомленні.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.