Танцювальний джем в Охтирці: скейт-парк «Критка» об’єднав творчу молодь
Поділитися в
Копіювати посилання
Вперше в Охтирці відбувся танцювальний джем, який перетворив скейт-парк «Критка» на епіцентр вуличної культури, об’єднавши творчу молодь міста.
Ця ініціатива стала важливим кроком у розвитку вуличної культури і була реалізована спільними зусиллями спільноти Street Cultures Okhtyrka та Дарини Сопітько, керівниці гуртка “Сучасна хореографія” ОМЦПО-МАН Охтирської міської ради. Простір “Критка” представляє Павло Ігнатченко.
На відміну від класичних виступів, формат танцювального джему надає учасникам значно більше свободи для імпровізації. Це допомагає танцівникам глибше відчувати власне тіло, вчитися контролювати рухи без традиційних підказок викладача чи дзеркала.
Такий підхід дозволяє краще передавати емоції та активно взаємодіяти з іншими учасниками. За словами Дарини Сопітько, у джемі танець виходить за рамки техніки, стаючи способом передачі настрою, переживань та енергії.
«Треба обирати професію ту, на яку хочеться бігти. Якщо ти там пропадаєш 24/7, то треба пропадати з любов’ю», — зазначила Дарина Сопітько.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.