За вимагання хабаря затримали службовця Охтирської міськради

Кримінал 17:41, 4.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині поліція затримала службовця Охтирської міської ради за вимагання неправомірної вигоди 

Співробітниками Охтирського районного відділу поліції за матеріалами Сектору захисту інтересів суспільства і держави Головного управління Національної поліції в Сумській області під процесуальним керівництвом Охтирської окружної прокуратури задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди службовцем Управління капітального будівництва та житлово комунального господарства Охтирської міської ради.

За даними слідства, зловживаючи своїм службовим становищем, зазначений службовець організував схему незаконного збагачення шляхом вимагання та одержання від фізичних осіб підприємців та юридичних осіб грошових коштів за вирішення питання щодо надання нежитлових приміщень в оренду. Зокрема задокументовано факт вимагання у переселенця 10 тис. грн за сприяння в укладенні договору оренди приміщення площею 42,7 м2.

Під час одержання обумовленої суми службовця затримано в порядку ст. 208 КК України

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору