В Охтирці чоловік підірвав гранату

 Поділитися

Поділитися в

До поліції надійшло повідомлення про чоловіка з гранатою на одній із вулиць у місті Охтирка. На місце прибули працівники сектору реагування патрульної поліції, дільничний офіцер поліції та співробітник УПО.

Під час перемовин з правоохоронцями чоловік привів гранату в дію. Унаслідок вибуху тілесні ушкодження отримав сам чоловік, троє поліцейських та один цивільний. Усіх постраждалих госпіталізовано.

На місці працює слідчо-оперативна група поліції.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору