Поліція викрила групу осіб, які привласнили понад 1,6 млн грн благодійних пожертв на Сумщині

Кримінал 13:31, 26.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Правоохоронці викрили чотирьох мешканців Сум, які збирали пожертви на допомогу військовим та постраждалим від війни, але частину коштів витрачали на власні потреби.

Слідчі ГУНП в Сумській області спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань, під процесуальним керівництвом прокуратури, зібрали достатньо доказів і повідомили зловмисникам про підозру.

Вони створили публічні сторінки в соцмережах, обіцяли спрямувати кошти на допомогу ЗСУ, зареєстрували благодійну організацію, однак частину пожертв використали для себе.

Правоохоронці задокументували привласнення понад 1,6 млн грн.

Дії підозрюваних кваліфіковані за ч. 3 ст. 201-2 КК України. За це передбачено до 7 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Поліція закликає перевіряти благодійників перед тим, як перераховувати кошти.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору