Поліція викрила групу осіб, які привласнили понад 1,6 млн грн благодійних пожертв на Сумщині
Поділитися в
Копіювати посилання
Правоохоронці викрили чотирьох мешканців Сум, які збирали пожертви на допомогу військовим та постраждалим від війни, але частину коштів витрачали на власні потреби.
Слідчі ГУНП в Сумській області спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань, під процесуальним керівництвом прокуратури, зібрали достатньо доказів і повідомили зловмисникам про підозру.
Вони створили публічні сторінки в соцмережах, обіцяли спрямувати кошти на допомогу ЗСУ, зареєстрували благодійну організацію, однак частину пожертв використали для себе.
Правоохоронці задокументували привласнення понад 1,6 млн грн.
Дії підозрюваних кваліфіковані за ч. 3 ст. 201-2 КК України. За це передбачено до 7 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Поліція закликає перевіряти благодійників перед тим, як перераховувати кошти.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.