Під варту взято охтирчанина, який кинув гранату під ноги правоохоронцям

Кримінал 09:40, 13.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

За клопотанням слідчого та прокурора Сумської обласної прокуратури рішенням суду 12 травня 2026 року 41-річному охтирчанину, який кинув гранату під ноги правоохоронцям, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу.

Нагадуємо, що 10 травня 2026 року в Охтирці чоловік під час перемовин кинув гранату під ноги працівникам поліції. Унаслідок вибуху травмовано трьох правоохоронців, 25-річного цивільного чоловіка та самого правопорушника.

Підозрюваному надано необхідну медичну допомогу та доправлено в СІЗО.

Його дії кваліфіковано як посягання на життя працівників правоохоронного органу, замах на умисне вбивство кількох людей, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб з хуліганських мотивів, незаконне поводження з бойовими припасами та хуліганство (ст. 348, ч. 2 ст. 15/п.п. 1, 5, 7 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 263та ч. 4 ст. 296 КК України).

Досудове розслідування здійснюється слідчими Слідчого управління ГУНП в Сумській області за процесуального керівництва прокурорів.

Пресслужба обласної прокуратури

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору