Оренда квартири та «дзвінок із банку»: двоє мешканців Охтирщини втратили заощадження через шахраїв

Кримінал 14:10, 7.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Правоохоронці Охтирщини розпочали кримінальні провадження за фактами шахрайства, жертвами яких стали двоє місцевих мешканців. Загальна сума збитків склала 24 тисячі гривень.

Як повідомили в поліції Сумщини, один із потерпілих, військовослужбовець, намагався орендувати квартиру в Охтирці через інтернет. Він перерахував «власнику» понад 11 тисяч гривень передплати, після чого зв’язок із шахраєм урвався. Інша мешканка міста втратила 13 тисяч гривень після розмови з псевдопрацівником банку, який під приводом «захисту рахунку» переконав її виконати певні операції в мобільному додатку.

Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними та не перераховувати гроші за послуги наперед, а також не виконувати жодних банківських операцій за вказівками телефоном. У разі вчинення злочину необхідно негайно телефонувати за номером 102.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору