На Охтирщині підлітка підозрюють в угоні мопеда

Кримінал 11:16, 30.07.2024
 Поділитися

Поділитися в

До поліції звернувся 33-річний мешканець одного із сіл Охтирського району та повідомив, що невстановлена особа викрала його мопед, коли він приїхав в гості до свого знайомого, а двохколісний залишив біля двору із ключами в замку запалення.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами правоохоронці встановили, що до незаконного заволодіння транспортним засобом причетний 16-річний місцевий житель.

Як встановили працівники поліції, зловмисник гуляючи по вулиці побачив мопед, що стояв без нагляду. Щоб звук заведеного двигуна не почув власник, підозрюваний спочатку в руках відвів його на певну відстань, а потім привівши двигун в роботу поїхав на ньому кататися. Після чого залишив його серед дерев неподалік села.

На даний час слідчі повідомили зловмиснику про підозру за ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору