На Охтирщині місцевий мешканець постане перед судом за стрільбу на вулиці

Кримінал, Суд 17:54, 30.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

У ході досудового розслідування було встановлено, що 48-річний місцевий мешканець, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, на одній з центральних вулиць міста, дістав із свого рюкзака револьвер для відстрілу патронів Флобер та безпричинно здійснив декілька пострілів у повітря. Тим самим грубо порушив громадський порядок.

Після цього чоловік пішов далі по вулиці, тримаючи револьвер у руках. Однак, так гуляти зловмиснику вдалося не довго. Саме в цей час на вказаній вулиці проходив співробітник Охтирського районного відділу поліції, який перебував поза службою у цивільному одязі. А побачивши, що вказаний громадянин тримає револьвер в руках, підійшов до нього та вихопив з його рук зброю.

На даний час правоохоронці під процесуальним керівництвом прокуратури вже завершили досудове розслідування кримінального провадження та скерували до суду обвинувальний акт за ч. 1 ст. 296 ККУ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору