В Охтирці 4-річна дитина пішла в магазин й не повернулась

 Поділитися

Поділитися в

До Охтирського районного відділу поліції звернулася 29-річна місцева жителька та повідомила, що її 4-річний син пішов до магазину й не повернувся. Отримавши повідомлення, правоохоронці негайно розпочали пошуки дитини.

На встановлення місцезнаходження хлопчика були орієнтовані поліцейські наряди. Невдовзі працівники групи реагування патрульної поліції розшукали малолітнього біля одного з магазинів. На щастя, з ним усе було добре.

Ювенальні поліцейські повернули дитину матері та провели з жінкою профілактичну бесіду щодо належного виконання батьківських обов’язків. Крім того, відносно громадянки складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліція нагадує: малолітні діти потребують постійної уваги та контролю з боку дорослих, адже навіть нетривала відсутність нагляду може призвести до небезпечних ситуацій.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору