На Охтирщині рибалка провалився під лід і загинув

 Поділитися

Поділитися в

Учора у с. Кам‘янка, що на Тростянеччині, під лід провалився місцевий чоловік, який пішов рибалити на р. Ворскла. Тіло чоловіка рятувальники з води дістали. Але, на жаль, врятувати його не вдалося.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 з приміткою “нещасний випадок” Кримінального кодексу України та проводять відповідні перевірки.

Правоохоронці закликають громадян бути обачними та обережними на крихкій кризі і пам‘ятати, що вода легковажності не прощає.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору