На Охтирщині ліквідували загоряння легкового автомобіля

 Поділитися

Поділитися в

8 травня о 14:25 на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про загоряння легковика поблизу с. Хухра Охтирського району. За попередніми даними, рятувальників викликав водій транспортного засобу лише після того, як не зміг самотужки загасити вогонь.

На місце події прибуло відділення чергового караулу 22-ї державної пожежної-рятувальної частини з райцентру. О 14:43 пожежу було локалізовано, о 15:10 – ліквідовано.

На гасіння було залучено 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору