На Сумщині – часткове знеструмлення споживачів після ворожих атак

Енергетика 10:20, 20.04.2026
 Поділитися

Поділитися в

Після російських атак по енергетичній інфраструктурі частина споживачів на Сумщині залишається без електропостачання. Як повідомляє «Укренерго», знеструмлення також зафіксовані у Дніпропетровській, Харківській, Чернігівській, Миколаївській та Херсонській областях.

Аварійно-відновлювальні роботи вже тривають — енергетики працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація, і обіцяють якнайшвидше заживити всіх споживачів.

Водночас по країні зростає споживання електроенергії. Станом на 09:30 20 квітня воно було на 3,7% вище, ніж у цей же час попереднього робочого дня — у п’ятницю. Серед причин — похолодання, а також хмарна погода в частині регіонів, що знижує ефективність домашніх сонячних електростанцій.

Енергетики закликають, зокрема мешканців Сумщини, економно користуватися електроенергією у вечірні години — з 18:00 до 22:00 — та не вмикати одночасно кілька потужних електроприладів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору