Тростянчани отримали ще один низькопідлоговий автобус

 Поділитися

Поділитися в

У Тростянці з’явився ще один пасажирський низькопідлоговий автобус.

Про це повідомляють у тростянецькій міській раді. Цього разу транспорт передала німецька залізниця у рамках благодійної допомоги. У міськраді зазначають, що містяни уже мали можливість оцінити отриманий подарунок: учора автобус здійснив свій перший рейс на Сумщині.

Нагадаємо, раніше Тростянецька громада отримувала пасажирський транспорт у рамках благодійної допомоги. Таким чином місцевий автопарк має різноманітні моделі автобусів — від вітчизняних “Атаманів” до автобусів-“гармошок”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору