Охтирська громада збирає допомогу для жителів Херсонщини

 Поділитися

Поділитися в

Жахлива екологічна та техногенна катастрофа на Каховській ГЕС призвела до втрати домівок тисяч мешканців Херсонщини. Трагедія вразила всю Охтирську громаду.

Працівники міської ради підтримали ініціативу мера Охтирки Павла Кузьменка перерахувати зі своєї заробітної плати кошти для підтримки людей.

На найближчому засіданні сесії міської ради буде розглянуто питання щодо перерахунку коштів із резервного фонду міста.

Активні містяни, волонтери міста вже розпочали збір допомоги. Охтирчани не зі слів чи телевізора розуміють, як важлива ця підтримка. За вкрай короткі терміни вже зібрані речі, продукти, корма для тварин тощо, повідомляє Охтирська міськрада.

Зазначимо, платформа United24 запустила збір коштів «Допоможемо рятувальникам».

Гроші збирають для служб, які займаються евакуацією та подоланням наслідків підриву Каховської ГЕС російськими окупантами. Кошти підуть на човни та плоти, мотопомпи, ліхтарі. гідрокостюми й рятувальну техніку. Список потреб оновлюватиметься, адже масштаб катастрофи стане відомим, коли зійде вода.

Долучитись до збору коштів можна за посиланням.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору