В Охтирці парк розчистили від сухих дерев та гілля

Благоустрій 13:23, 15.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

Вчора в Охтирці виконали роботи з розчищення міського парку від сухих дерев та гілля. Про це інформує міська рада.
Напередодні комунальники спільно з управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства міської ради виявили низку сухих дерев, які представляли потенційну небезпеку для відвідувачів.
“Міський парк є улюбленим місцем жителів нашої громади. Тут, у затишку дерев, можна насолодитися чудовою природою, зустрітися з друзями, відпочити з дітьми. Важливо також пам’ятати про важливість дбайливого ставлення до природи та парку, щоб ми могли насолоджуватися його красою ще багато років”, – йдеться у повідомленні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору