Загиблим захисникам присвоїли звання «Почесний громадянин міста-героя Охтирки» (посмертно)
Статті 14:22, 18.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На засіданні 76 (позачергової) сесії міської ради VІІІ скликання, яка відбулася 7 травня 2026 року, депутати прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста-героя Охтирки» (посмертно) Захисникам України, які загинули виконуючи військовий обов’язок внаслідок воєнних дій під час повномасштабного вторгнення російської федерації:
БЕЗДРАБКУ Володимиру Івановичу, солдату;
ВИСОЦЬКОМУ Владиславу Віталійовичу, солдату;
ГУДИМУ Олегу Миколайовичу, солдату;
КОМАРИЦЬКОМУ Костянтину Валерійовичу, старшому солдату;
МИРОШНІЧЕНКУ Віталію Олеговичу, лейтенанту;
НАУМКІНУ Олексію Миколайовичу, старшому солдату;
НІКІТЧЕНКУ Сергію Валерійовичу, молодшому сержанту;
ШАПОВАЛОВУ Івану Івановичу, старшому сержанту;
ЧУБУ Олександру Михайловичу, капітану;
ЯКУНІНУ Анатолію Володимировичу, солдату;
ЯРМАКУ Ігорю Миколайовичу, солдату
Дане рішення передбачає виплату одноразової матеріальної допомоги одному з членів сімей загиблих.
Вічна пам’ять і слава Героям України!
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.