Загиблим захисникам присвоїли звання «Почесний громадянин міста-героя Охтирки» (посмертно)

Статті 14:22, 18.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

На засіданні 76 (позачергової) сесії міської ради VІІІ скликання, яка відбулася 7 травня 2026 року, депутати прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста-героя Охтирки» (посмертно) Захисникам України, які загинули виконуючи військовий обов’язок внаслідок воєнних дій під час повномасштабного вторгнення російської федерації:
 БЕЗДРАБКУ Володимиру Івановичу, солдату;
 ВИСОЦЬКОМУ Владиславу Віталійовичу, солдату;
 ГУДИМУ Олегу Миколайовичу, солдату;
 КОМАРИЦЬКОМУ Костянтину Валерійовичу, старшому солдату;
 МИРОШНІЧЕНКУ Віталію Олеговичу, лейтенанту;
 НАУМКІНУ Олексію Миколайовичу, старшому солдату;
 НІКІТЧЕНКУ Сергію Валерійовичу, молодшому сержанту;
 ШАПОВАЛОВУ Івану Івановичу, старшому сержанту;
 ЧУБУ Олександру Михайловичу, капітану;
 ЯКУНІНУ Анатолію Володимировичу, солдату;
 ЯРМАКУ Ігорю Миколайовичу, солдату
Дане рішення передбачає виплату одноразової матеріальної допомоги одному з членів сімей загиблих.
Вічна пам’ять і слава Героям України!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору