Охтирського посадовця підозрюють у службовій недбалості зі збитками 2,4 млн грн
Поділитися в
Копіювати посилання
Сумська обласна прокуратура повідомила про підозру нинішньому керівнику одного з управлінь Охтирської міської ради. Його звинувачують у службовій недбалості, що спричинила збитки бюджету на понад 2,4 мільйона гривень.
За даними слідства, у вересні 2023 року, коли посадовець обіймав посаду тимчасово виконуючого обов’язки начальника відділу того ж управління, він погодив та підписав договір з ТОВ. Документ стосувався будівництва адміністративної будівлі з інтегрованим Центром надання адміністративних послуг у місті Охтирка.
Договірна ціна, визначена кошторисом на проєктні роботи, становила 6 мільйонів 190 тисяч гривень. Договір був чинним до грудня 2023 року. Попри те, що вартість розробки проєктної документації не відповідала вимогам чинних нормативно-правових актів у галузі будівництва, посадовець не зупинив процес і не вжив заходів для запобігання безпідставному використанню бюджетних коштів.
Внаслідок цих дій бюджету було завдано збитків у розмірі 2 мільйони 431 тисяча 866 гривень. Посадовцю інкримінують службову недбалість за ч. 2 ст. 367 КК України.
Наразі підозрюваного звільнено із займаної посади. Досудове розслідування у справі триває. Його здійснюють слідчі Слідчого управління ГУНП в Сумській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Сумській області та під процесуальним керівництвом прокуратури.
Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.