В Охтирці діти з інвалідністю створили «Чарівну квітку папороті»
Поділитися в
Копіювати посилання
Напередодні свята Івана Купала «Охтирський міський центр реабілітації для дітей з інвалідністю» перетворився на справжню купальську казку!
До чарівного літнього свята у центрі відбувся яскравий, душевний та терапевтичний захід: створення «Чарівної квітки папороті». Його підготувала та провела фахівець (дефектолог) Сніжана Сергієнко.
До творчого процесу активно долучилися не лише діти, а й їхні батьки. Всі разом не просто майстрували, а й поринули у світ українських традицій: обговорювали звичаї купальської ночі та ділилися найзаповітнішими мріями.
Ця лісова казка мала й потужний терапевтичний ефект. Завдяки професійному підходу дефектолога, робота з різними фактурами активно впливала на розвиток дрібної моторики та координації рухів маленьких творців.
Жваве спілкування та розповіді про власні мрії стали чудовим поштовхом для стимуляції мовлення та мислення. А головне – казкова атмосфера подарувала діткам колосальне психоемоційне розвантаження, допомогла зняти напругу та весело провести час у колі рідних та друзів.
Нехай створена чарівна квітка папороті принесе кожній родині мир, здоров’я, добробут та здійснення найзаповітніших мрій!
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.