Благодійний аукціон у Охтирській центральній міській бібліотеці зібрав кошти для ЗСУ

Суспільство 10:04 вчора
 Поділитися

Поділитися в

Тихий благодійний аукціон у Охтирській центральній міській бібліотеці завершився, зібравши кошти для підтримки Збройних Сил України.

Ініціатива була присвячена святу Івана Купала, і до неї долучилися охтирчани, які робили ставки за лоти. Переможцями стали учасники, чиї ставки на момент завершення аукціону були найвищими.

Усі зібрані кошти передадуть на підтримку ЗСУ. Переможців аукціону чекають у бібліотеці, а організатори подякували всім учасникам за небайдужість, щедрість і підтримку українських традицій.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору