В Охтирці вода сьогодні – за графіком

ЖКГ 11:48, 27.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку з відключенням електроенергії по всьому місту до 17:00 системи водопостачання переведені на резервні джерела живлення.

Подача води здійснюватиметься за графіком:з 12:00 до 15:00.

Фахівцями підприємства здійснюються всі необхідні технічні та організаційні заходи для забезпечення, наскільки це можливо, стабільного функціонування системи водопостачання в умовах обмеженого електроживлення.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору