Охтирські дзюдоїсти здобули золото та два срібла на Всеукраїнському турнірі

Спорт 18:44, 24.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Охтирські дзюдоїсти з ДЮСШ здобули три нагородиодну золоту та дві срібні — на Всеукраїнському турнірі “Кубок Переможців”, що відбувся 23 травня у Ромнах. Молоді спортсмени гідно представили своє місто на змаганнях серед юнаків та дівчат.

У змаганнях взяли участь вихованці Охтирської ДЮСШ, які показали вражаючі результати. Додому вони привезли повний комплект призових місць, продемонструвавши високу майстерність та підготовку.

Зокрема, перше місце у своїй ваговій категорії виборов Сергієнко Антон. Срібні медалі здобули Пелих Степан та Шелег Володимир. Також у п’ятірку найкращих увійшов Скляр Артем, посівши п’яте місце.

Керівництво Охтирської ДЮСШ щиро привітало своїх вихованців з високими результатами та висловило побажання подальших перемог на наступних спортивних стартах. Окрему подяку за допомогу в організації поїздки на змагання було адресовано родині Пелихів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору