Вихованка Охтирської ДЮСШ стала чемпіонкою Всеукраїнських змагань з легкої атлетики
Спорт 15:53, 11.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
8–9 травня у місті Івано-Франківськ відбулися змагання ІІІ етапу традиційних всеукраїнських змагань з легкої атлетики “Фестиваль легкоатлетичного триборства” серед юнаків та дівчат 2013–2014 рр.н., 2015 р.н. та молодших.
Участь у змаганнях взяли 194 юні атлети та атлетки з 17 регіонів України.
Несприятливі погодні умови, дрібний дощ та поривчастий вітер, не завадили юним спортсменам показати високі результати.
Охтирську ДЮСШ на цих змаганнях представляли двоє вихованців:
Вікторія РУБАН з результатом 1591 очко виборола І місце у триборстві біг на 60 метрів – стрибки у висоту – стрибки у довжину серед дівчат 2015 р.н. та молодших (9.15с – 1.26м – 4.16м).
Ростислав ДОНЕЦЬ з результатом 1222 очки посів сьоме місце у триборстві біг на 60 метрів – біг на 300 метрів – біг на 600 метрів серед юнаків 2013-2014 р.н. (8.94с – 44.48с – 1.51.68хв.)
Бажаємо вам нових рекордів, впевненості у власних силах, міцного здоров’я та ще більше яскравих перемог!
Підготували спортсменів тренери-викладачі: Шандиба Б.А., Мучаров О.М.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.