З полону повертаються двоє тростянчан

Війна 15:31, 25.04.2026
 Поділитися

Поділитися в

Жителі Тростянця Андрій Радченко та Назар Дорофеєв повернулися з ворожого полону.

Захисники були серед українських воїнів, яких визволили з неволі в межах останнього обміну.

Як повідомили в Тростянецькій міській раді, про радісну новину розповіла дружина військового Катерина на своїй сторінці у Фейсбуці. Сім’я тривалий час чекала на повернення свого захисника на рідну землю. Наразі на воїна чекає відновлення та зустріч із родиною після важких випробувань у полоні росії.

Також є інформація про звільнення Назара Дорофеєва, який служив у 3-й штурмовій бригаді, та перебував у полоні з 12 лютого 2024 року.

Нагадаємо: всього було звільнено 193 українських воїнів, 11 з них з Сумщини.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору