Троє захисників із Охтирщини повернулися додому з ворожого полону

Війна 19:56, 24.04.2026
 Поділитися

Поділитися в

З російського полону звільнені 11 наших земляки: троє воїнів з Охтирщини, троє – із Сум та Сумського району, двоє – із Шосткинщини, один – із Конотопщини і ще двоє – з Роменського.

Серед звільнених також є ще один уродженець Роменщини, родина якого давно проживає на Чернігівщині.

Цього разу в межах обміну в Україну повернулися ще 193 захисники.

Це військові Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту та Національної поліції, повідомили в ОВА.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору