Охтирка отримала новий спецавтомобіль від благодійників

Допомога 17:36, 20.04.2026
 Поділитися

Поділитися в

На минулому тижні Охтирська громада отримала важливе підсилення для сфери житлово-комунального господарства – нову сучасну машину. 

Техніку передано в рамках співпраці Охтирської міської ради з програмою «Партнерство за сильну Україну» (PFRU) для потреб комунального підприємства “Благоустрій”.

Вакуумно-асенізаторська машина бренду DONGFENG – найпопулярніша модель для комунальників, які займаються очищенням каналізаційних колодязів, вигрібних ям, септиків, затоплених підвалів та погребів.

Цей асенізатор дозволить оперативніше реагувати на аварійні ситуації, покращити якість послуг та забезпечити належні санітарні умови для мешканців громади.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору