На Охтирщині пошкоджено приватні будинки внаслідок ворожих ударів

Війна 08:17, 20.04.2026
 Поділитися

Поділитися в

Упродовж минулої доби під ворожим вогнем перебували Сумський, Шосткинський, Охтирський та Роменський райони.

▪️У Сумському районі, зокрема у Верхньосироватській громаді, внаслідок атаки БпЛА поранено 75-річного чоловіка. Пошкоджено будинки , авто та лінію електропередач.
Також у Сумській і Краснопільській громадах зафіксовано пошкодження житлових будинків, транспорту, складських приміщень та об’єктів інфраструктури.

▪️У Шосткинському районі найбільших руйнувань зазнали Шосткинська та Глухівська громади — пошкоджено приватні й багатоквартирні будинки, адмін будівлі, авто, та енергетику.

▪️В Охтирському районі, у Великописарівській громаді, пошкоджено приватне домоволодіння.

▪️У Роменському районі, в Недригайлівській громаді, внаслідок атаки БпЛА поранено 86-річну жінку.

На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи поліції та вибухотехніки.

За кожним фактом відкрито кримінальні провадження за ст. 438 КК України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору