Підтримка охтирських підприємців під час коронакризи

 Поділитися

Поділитися в

З метою зниження негативних наслідків, викликаних обмеженнями, введеними з метою протидії поширенню коронавірусу COVID-19, рішеннями міської ради були звільнені у період з 01 квітня по 31 травня минулого року від сплати єдиного податку суб’єкти господарювання, робота яких була заборонена на період дії карантинних обмежень.

У 2021 році звільнені від виконання зобов’язань зі сплати за оренду нерухомого майна комунальної власності та від плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності.  Також у 2021 році міська рада виділила  кошти в сумі 1 млн. 700,0 тис. грн.  для надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів з розрахунку 1788 грн. на одну особу. Станом на 1 жовтня 2021 року вже отримали фінансову допомогу 348 осіб на загальну суму 622,2 тис. грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору