Будівництво фортифікаційних споруд на Сумщині – у полі зору робочої групи «Прозорість та підзвітність»

Влада 09:07, 6.08.2024
 Поділитися

Поділитися в

За дорученням начальника Сумської ОВА Володимира АРТЮХА відбулося чергове засідання робочої групи, на яке винесли питання – про розгляд окремих звернень від Державного бюро розслідувань та Бюро економічної безпеки України
Зокрема, до Сумської обласної військової адміністрації надійшло два звернення – від Бюро економічної безпеки та Державного бюро розслідувань, які стосуються реалізації проектів з будівництва фортифікаційних споруд. У листах від правоохоронних органів, йдеться про можливі порушення низкою підрядних організацій під час закупівлі будівельних матеріалів.
Заступниця начальника Сумської ОВА Олена БОЙКО зазначила, що робоча група «Прозорість і підзвітність» у межах своїх повноважень та в межах повноважень структурних підрозділів обласної військової адміністрації взяла в роботу інформацію, висвітлену в листах ДБР та БЕБ і забезпечить всебічний розгляд цього питання.
Крім того, робоча група продовжує контроль за станом будівництва і ефективністю використання коштів державного і місцевих бюджетів за тими проектами, які мають критично важливе значення для нашої області: проекти з будівництва захисних споруд в закладах освіти і охорони здоров’я, реконструкція Охтирської ТЕЦ та інші.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору