В Охтирці впала величезна тополя

 Поділитися

Поділитися в

У центрі Охтирки біля річки повалилося на землю старе дерево. Судячи з усього, стовбур не витримав власної ваги та розколовся навпіл.

На щастя, ніхто не постраждав, обійшлося без руйнувань. Комунальники звільнили прибережну смугу від поваленого стовбура.

«Роботи передбачені договором між Управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міськради та КП «Благоустрій», у якому передбачено надання послуги з усунення аварійних ситуацій з деревами.

Дерев, які мають незадовільний якісний стан, є аварійними та підлягають видаленню – велика кількість. В нашому місті є тополі, яким понад 60 років. Ці старі аварійні дерева несуть значну загрозу – особливо, коли дерево-велетень, яке втрачає свою міцність, знаходиться дуже близько до будівель і електромереж», – пояснюють у міськраді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору