В Охтирці відновили покрівлю у п’ятиповерхівці на Київській
Поділитися в
Копіювати посилання
В Охтирці триває відновлення житлових будинків. Зокрема, реалізується програма “Віднови дім» від «Фонду енергоефективності».
Завдяки співпраці команди Охтирської міської ради та державної установи Фонд енергоефективності на сьогодні вже реконструювали п’ять багатоповерхівок (ОСББ). І вже завершено ремонт пошкодженої покрівлі у п’ятиповерхівці по вулиці Київській, 82. Цей будинок постраждав внаслідок російських обстрілів (дивіться фото). У цьому будинку також відновлять балкони, зруйновані під час ракетних атак.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

