Мешканця Охтирщини судитимуть за крадіжку навушників, флешки та адаптера
Поділитися в
Копіювати посилання
У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що на початку вересня 2023 року мешканець одного із сіл Охтирського району, знаходячись в приміщенні торговельного залу магазину Охтирки, скориставшись слушним моментом, взяв з навісної полиці карту пам’яті та сховав її під светр.
Не зупиняючись на досягнутому, зловмисник зняв звідти ж адаптер для зарядки від мережі та поклав його до своєї сумки. Йдучи далі по магазину крадій взяв коробку з бездротовими навушниками, перейшов до іншої частини магазину та викрав з упакування товар. Після чого сховав викрадений кейс з навушниками до кишені штанів і повернув порожню упаковку на місце. Потім пройшовши повз каси, не розрахувавшись за товар, покинув приміщення магазину.
На даний час слідчі вже завершили досудове розслідування та зловмисник постане перед судом за ч. 4 ст. 185 (крадіжка вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.