На Охтирщині продовжують знищувати вибухонебезпечні предмети
Надзвичайні події 13:01, 6.09.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
5 вересня піротехнічними підрозділами ДСНС України, виявлено та знищено 4 вибухонебезпечних предмети, а саме два вибухника, бойову частину від системи залпового вогню та постріл гранатомету.
Боєприпаси були виявлені на територіях Шосткинського та Охтирського районів.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.