На Охтирщині продовжують знищувати вибухонебезпечні предмети

 Поділитися

Поділитися в

5 вересня піротехнічними підрозділами ДСНС України, виявлено та знищено 4 вибухонебезпечних предмети, а саме два вибухника, бойову частину від системи залпового вогню та постріл гранатомету.

Боєприпаси були виявлені на територіях Шосткинського та Охтирського районів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору